STRATEGIE

PŘÍPADOVÁ STUDIE

Organizační uspořádání

Organizační uspořádání má významný vliv na chování lidí, jejich výkon i pracovní atmosféru. Našim klientům poskytujeme v této oblasti především kromě konkrétních analytických a diagnostických nástrojů i poradenství se zaměřením na optimální využití lidských zdrojů s vazbou na příjemné, inspirativní a produktivní prostředí. Naším cílem není „jen“ organizační diagram, naším cílem je umožnit lidem v organizaci pracovat efektivně a s dobrou náladou. Hlavní služby, které realizujeme pro naše klienty jsou:

Organizační uspořádání podporující výkonnost

Jedná se o specifickou službu zaměřenou na zvýšení výkonnosti a efektivity v organizaci. Z pohledu portfolia služeb se jedná o šedou myšku, která má ale zlaté srdce.

Organizační design/ redesign

Na základě výše uvedených analýz se realizuje organizační redesign ,jehož cílem je nastavení organizačních procesů tak, aby byly v souladu se strategickými cíli, při respektování specifik podnikatelského prostředí a osobnostních charakteristik.

Rozhodovací diagnostika

Proces rozhodování je jedním z nejdůležitějších procesů ve společnostech, rozhoduje jednotlivec, kolektiv, někdo v pozadí,.. Jaká je vazba na zodpovědnost, na odměňovací systém? Na tyto a další otázky se soustředí rozhodovací diagnostika

Organizační diagnostika/Formální vs. Skutečné organizační vazby (Gap analýza)

Organizační diagnostika slouží ke zjištění jak formálních a neformálních vazeb v organizaci. Odpovídá na otázku, zda organizační struktura odpovídá reálnému fungování a vazbám v organizaci, nebo je realita významně odlišná?. Sanžíme se optimalizovat a zjednodušovat organizační uspořádání, což umožňuje lidem se více orientovat na práci a tím zvyšovat efektivitu investovaných prostředků.

O ČEM SE PÍŠE

Kurzy koruny

EMU - euro 1 EUR = 24,730 CZK

USA - dolar 1 USD = 22,807 CZK

Velká Británie - libra 1 GBP = 29,013 CZK

Aktuality

Diverzifikace a to na všech frontách bude asi nejžhavějším tématem v letošním roce.

více informací

Rady podnikatelům

Úrokové sazby-ZATÍM nízké, jak to vypadá do budoucna, využít úvěr k rozvoji společnosti nyní, nebo ještě počkat?

více informací